poniedziałek, 31 grudnia 2012

Podsumowanie roku 2012

Drodzy czytelnicy i czytelniczki, koniec roku to chyba najlepszy moment na podsumowanie tego co dotychczas udało się osiągnąć nie tylko moją pracą ale i wielu osób, które starały się pomóc i wniosły swój wkład w tworzenie tej strony. Nie będę ukrywał, że łatwo nie jest, ale jest za to ogromna satysfakcja i zadowolenie z pracy:)

Na początek parę liczb:)
W roku 2012 założyliśmy bloga - dokładnie było to 21 marca.
Nasz FB liczy sobie ponad 200 fanów (skromnie ale wiernie).
Stronę odwiedziło 33 500 osób z czego na grudzień przypada 6200 wejść (najlepszy miesiąc).
Od założenia na blogu ukazało się 70 postów z czego większość stanowią relacje z pokazów mody. W tym roku mogliśmy ich zobaczyć sporo, jednakże nie są one wszystkimi gdyż trudno jest uczestniczyć w 2 pokazach w tym samym czasie:) Staraliśmy się wybierać głównie pokazy samych tuz mody, które mają już ugruntowane miejsce w świecie mody i ich nazwisko liczy się nie tylko u nas ale i poza granicami naszego kraju. Jednakże ostatnimi czasy ogromną uwagę zwróciliśmy na młodych projektantów, których twórczość jest równie pasjonująca, i pokazująca nierzadko dzieła o ogromnych walorach przewyższających ugruntowane już marki modowe. Dlatego też w naszym podsumowaniu chciałbym uwidocznić te z kolekcji, które uważamy za rozwojowe i w których widzimy potencjał. Oto nasza lista 10 najlepszych projektantów i linki do relacji z pokazów (kolejność przypadkowa).

Oksana Pastushka,
Biżuteria KOD
Monika Sabat
Zuzanna Banasińska 
Łukasz Stachowicz
MOZCAU
Single Styl
ZUO corp
Robert Kupisz
Teresa Kopias

Są to kolekcje które z jakiś przyczyn pozostały w naszej pamięci i bardzo nam się spodobały. Niektóre urzekły nas samymi kreacjami a w innych pomysł na pokazanie ubiorów był tak wspaniały, że razem tworzyło to istny teatr - sztukę w której aktorem pierwszoplanowym były oczywiście kreacje:)

Wszystkim życzymy, aby w nadchodzący roku osiągnęli wszelakie zamierzone cele, by ich wyobraźnia kreowała idealnie piękne ubrania sprawiające radość zarówno projektantom jak i osobom noszącym je:) Szczęśliwego Nowego Roku!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz