poniedziałek, 1 grudnia 2014

Andrzejki z marką GALERIE VENIS

W miniony wtorek, 25.11.2014 roku w warszawskim showroomie Galerie Venis na Targówku odbyło się wyjątkowe spotkanie andrzejkowe. Wśród przybyłych gości znaleźli się przede wszystkim projektanci, architekci i przedstawiciele mediów wnętrzarskich.
Część oficjalną spotkania rozpoczęło wystąpienie właścicieli salonu. Anna i Cezary Czub powitali zgromadzonych, opowiedzieli o filozofii i dwudziestoletniej historii marki, a także zdradzili swoje plany na przyszłość. 
Następnym punktem programu była wciągająca, pełna faktów i zabawnych ciekawostek, prelekcja dr Krystyny Łuczak-Surówki – znanego krytyka designu i historyka sztuki. Prezentacja dotyczyła historii łazienki , stylu i upodobań jej użytkowników na przestrzeni wieków oraz obecnych trendów.
Kontynuacją wykładu o obowiązujących trendach okazał się kolejny punkt programu, a mianowicie profesjonalny pokaz mody, biżuterii i... światowego designu.  Goście zostali pozytywnie zaskoczeni niecodzienną jego formą, gdyż modelki prezentujące suknie wieczorowe z najnowszej kolekcji CAHA, ozdobione biżuterią KOD, eksponowały wybrane modele płytek VENIS. Oryginalny pomysł pokazu   został dobrze przyjęty i doceniony przez zgromadzonych gości.
Zgodnie z tradycją andrzejkową, podczas wieczoru w salonie Galerie Venis nie mogło zabraknąć prawdziwej magii. Oczarowani showroomem, dobrym wzornictwem i modą goście – mieli wyjątkową okazję do rozmowy z jedną z trzech obecnych na spotkaniu wróżek.
Ten pełen atrakcji i niespodzianek wieczór na długo pozostanie w pamięci wszystkich, którzy przyjęli zaproszenie.
 Fot. Lidia Skuza
Partnerami spotkania byli: BMW, Luminosfera, Gravitan, Dermamedic Palac, CAHA, KOD, Organic Beauty,  Rent design
Po szerszą relację i większą ilość zdjęć zapraszamy na www.galerievenis.com.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz