środa, 11 maja 2016

POLISH BUSINESSWOMEN AWARDS – prestiżowy konkurs i gala organizowana przez magazyn „Businesswoman & life”.Fundacja Międzynarodowy Inkubator Kobiet Biznesu, wydawca magazynu „Businesswoman & life” już po raz piąty organizuje prestiżowy konkurs zakończony uroczystą galą Polish Bussineswomen Awards, podczas której najbardziej przedsiębiorcze Polki oraz innowacyjne firmy i marki nagradzane są statuetkami za osiągnięte w wielkim stylu sukcesy oraz dotychczasową działalność. Naszymi kandydatami są właścicielki oraz właściciele firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, który jest motorem napędowym polskiej gospodarki. Celem konkursu jest promowanie przedsiębiorczości, prezentacja osiągnięć, wyróżnienie oraz nagrodzenie najbardziej kreatywnych i dynamicznych firm. Cieszymy się, że wśród nominowanych przedsiębiorstw są zarówno te, które mają doświadczenie, jak i stawiające pierwsze kroki z ogromnymi już sukcesami. Krótko mówiąc, wszyscy, którzy mają znaczący wpływ na polską gospodarkę.
W skład jury konkursu Polish Businesswomen Awards wchodzą takie uznane osobistości jak:
Maria Rotkiel – niezwykle popularna psycholog i specjalistka z zakresu public relations;
Sławek Muturi – założyciel Grupy MZURI, mającej w swoim portfelu kilka tysięcy nieruchomości;
Elżbieta Jeznach – redaktor naczelna magazynu „Businesswoman & life”, prezes Fundacji Międzynarodowy Inkubator Kobiet Biznesu, pomysłodawczyni charytatywnych kalendarzy gwiazd na rzecz SOS Wiosek Dziecięcych i Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?”;
• Alina Strześniewska – dyrektor generalny i główny udziałowiec Radia Kolor.
Uroczysta gala ogłoszenia wyników i wręczenia statuetek odbędzie się 4 czerwca br. w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Galę poprowadzą Adam Adamonis i Klaudia Wiśniowska.
Na nominowane businesswomen oraz firmy do tytułu „najlepszej z najlepszych” w danej branży można oddawać głosy za pomocą SMS-ów od 10 maja do 3 czerwca 2016 r.
Więcej na oficjalnej stronie konkursu: www.konkurskobietbiznesu.plBrak komentarzy:

Prześlij komentarz