środa, 21 marca 2012

Otwarto butik Agaty Wojtkiewicz i Loft37.pl

20.03.2012r o godz. 19.00 ruszył pierwszy, warszawski butik Agaty Wojtkiewicz i Loft37.pl.Oto kilka zdjęć wykonanych na otwarciu. 
Wrażenia z tego wieczoru są jak najbardziej pozytywne. Mimo ogromnej ilości osób na tak małej powierzchni dało się pooglądać to co do zaoferowania mają te dwie marki. Jeśli chodzi o obuwie Loft37.pl z pewnością na pochwałę zasługuje odważny wiosenny dobór kolorów. Zauroczyły mnie te połączenia szarego (iście zimnego - zimowego) koloru z pomarańczowymi dodatkami wyglądającymi niczym wschodzące kwiaty w wczesno-wiosennej aurze. Fasony bardzo ciekawe z banalnymi motywami, które dodają im wyjątkowości i z pewnością pozwolą wyróżnić się z tłumu. Jak dla mnie idealnie można by je skomponować do ubrań Isabel Marant, której kolekcja dostępna jest od marca w butiku Moliera 2 w Warszawie. Będą one również ożywiającym dodatkiem do prostych minimalistycznych stylizacji:) Jeśli chodzi o ubrania Pani Wojtkiewicz i dodatki zaprezentowane jak dla moich oczu sprawiły pozytywne wrażenie. Delikatność, minimalizm i szyk. Całej atmosferze otwarcia lekkości dodały balony, ozdabiające wydarzenie unosząc wszystkich ponad przeciętność. Niezapomniany pozostanie również zapach bzu którym udekorowano stoły - ochh...
 Imprezę zaszczyciło sporo gwiazd takich jak: Halina Młynkova, Anna Cieślak, Bogna Sworowska, Ada Fijał, Wiganna Papina i Paulina Sykut. Gratulujemy!
Fotografie K. AndrzejewskiHalina Młynkova


Paulina Sykut

Halina Młynkova

Bogna Sworowska

Anna CieślakBrak komentarzy:

Prześlij komentarz