środa, 13 maja 2020

Największa konferencja online dla Kobiet Biznesu


Businesswomen Virtual Summit to jedyne w swoim rodzaju w pełni wirtualne seminarium, podczas którego wystąpią eksperci w swoich dziedzinach, spotka się ponad 450 przedsiębiorczych osób żądnych wiedzy, kontaktów, szukających nowych możliwości. 23.05.2020 rozpocznie się największy e-kongres dla kobiet biznesu w Polsce, który na stałe wpisał się w plan biznesowych e-wydarzeń o charakterze międzynarodowym.
Jak podmieść efektywność przedsiębiorstw w czasach chaosu i zmian? Jak bardzo innowacyjny jest kobiecego stylu zarządzania? Jak rozwijać własną firmę, zwiększyć skalę działania, sprawić by wskaźnik rentowności wzrósł? Te i wiele innych zagadnień poruszymy podczas spotkania.
Zaproszeni eksperci podczas Businesswomen Virtual Summit  przekażą praktyczną wiedzę i podzielą się doświadczeniem. Pokażą jak wysoki jest poziom przedsiębiorczości Polek na tle Unii Europejskiej i jak bardzo jest istotna ich rola na rzecz wzrostu gospodarczego i zatrudnienia. Przykłady polskich businesswoman i tych z zagranicy. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się również jak budować sieć kontaktów i systemu wzajemnego wsparcia na płaszczyźnie biznesowej oraz na czym właściwie polega work-life balance.
Prelegenci:
Sławek Muturi - stworzył największą w Polsce firmę obsługującą mieszkaniowy najem. Dzięki finansowej niezależności zimą, jak bocian, odlatuje do ciepłych krajów. Ale marzy o wolności absolutnej. "Na stare lata chcę zostać wędrownikiem" - planuje. 
Beata Drzazga - Założycielka i właścicielka największej Firmy Medycznej w Polsce BetaMed SA, świadczącej usługi medyczne w domu pacjenta i w Clinice Centrum Medycznym w Chorzowie. 
Dominika Flaczyk - Prezes Zarządu Grupy Profesja Sp. z o.o. i Systemowej Szkoły Przedsiębiorczości Sp. z o.o. Przedsiębiorca, mentor, działaczka społeczna, a nade wszystko mama dwójki wspaniałych dzieci.
JACEK SANTORSKI-  psycholog, psychoterapeuta, wydawca i przedsiębiorca, twórca Akademii Psychologii Przywództwa w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.
YLO Violin (Ilona Perz-Golka) jest absolwentką Akademii Muzycznej we Wrocławiu, a także Konserwatorium Hogeschool w Enschede w Holandii.
Urszula Radwańska - światowej sławy tenisistka, założycielka luksusowej marki torebek "UR"
Paweł Jan Mróz - uznany szkoleniowiec, coach, mówca
Aleksandra Tomiczek - kosmetolog z 13-letnim doświadczeniem w prowadzeniu własnej Kliniki Urody i SPA-Eliksir.
Magdalena Kubit - dyrektor zarządzająca Zakładów Produkcji Jogurtu „MAGDA”
Renata Szymankiewiecz - Od 2017 związana z jednym z liderów w branży doradztwa oraz kompleksowego rozwoju umiejętności kadry pracowników firmą GOODMAN GROUP Sp. z o. o.
Paulina Drażba - uznana prezenterka i dziennikarka poprowadzi Businesswomen Virtual Summit

2 komentarze:

 1. Your car could be stolen if you don't keep this in mind!

  Imagine that your car was taken! When you visit the police, they inquire about a particular "VIN lookup"

  Describe a VIN decoder.

  Similar to a passport, the "VIN decoder" allows you to find out the date of the car's birth and the identity of its "parent"( manufacturing plant). Additionally, you can find:

  1.Type of engine

  2.Automobile model

  3.The DMV and the limitations it imposes

  4.The number of drivers in this vehicle

  You will be able to locate the car, and keeping in mind the code ensures your safety. The code can be viewed in the online database. The VIN is situated on various parts of the car to make it harder for thieves to steal, such as the first person's seat on the floor, the frame (often in trucks and SUVs), the spar, and other areas.

  What if the VIN is intentionally harmed?

  There are numerous circumstances that can result in VIN damage, but failing to have one will have unpleasant repercussions because it is illegal to intentionally harm a VIN in order to avoid going to jail or being arrested by the police. You could receive a fine of up to 80,000 rubles and spend two years in jail. You might be stopped by an instructor on the road.

  Conclusion.

  The VIN decoder may help to save your car from theft. But where can you check the car reality? This is why we exist– VIN decoders!

  OdpowiedzUsuń
 2. Warszawa to miasto kobiet biznesu :)

  OdpowiedzUsuń