wtorek, 29 września 2020

Premiera książki „50 Wpływowych Kobiet Biznesu” i gala na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce

Za nami premiera książki „50 Wpływowych Kobiet Biznesu” zorganizowana przez redakcję magazynu „Businesswoman & life”! Gala odbyła się 24 września 2020 roku w pięciogwiazdkowym warszawskim Hotelu Warsaw Regent. Galę z wielkim zaangażowaniem poprowadził znany wszystkim aktor Jacek Borkowski, a gości powitały pomysłodawczyni projektu, redaktor naczelna magazynu Businesswoman & life Elżbieta Jeznach wraz z Barbarą Rajkowską – dyrektor krajową Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Życie redakcji Businesswoman & life przez ostatnie miesiące było skupione wokół powstania książki „50 Wpływowych Kobiet Biznesu”. Godziny planowania i organizacji spotkań, setki telefonów, tysiące maili, gigabajty przesłanych plików i ponad pół miliona znaków zapisanych na kartkach książki.

Bohaterki publikacji to kobiety sukcesu, które podzieliły się swoimi historiami na poszczególnych stronach. Każda z nich jest inna ale wszystkie łączy wspólny mianownik: Pasja jest kobietą, energia jest kobietą, siła jest kobietą.

Uroczystość rozpoczęła się od występu Kate - Kasi Dąbrowskiej, która zaprezentowała publiczności swój najnowszy singiel „Teraz siebie znam”.

Bohaterki książki zostały zaproszone na scenę po odbiór pamiątkowych dyplomów z podziękowaniami od SOS Wiosek Dziecięcych i redakcji magazynu Businesswoman & life oraz własnego egzemplarza tej niezwykłej publikacji.

Podczas gali w wyniku licytacji cennych prezentów od partnerów wydarzenia została pozyskana kwota 43100 zł, która całkowicie zasiliła Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce i wspomoże jej bieżącą działalność.

Podziękowania dla marek, które ufundowały prezenty na licytację: GIORRE – marka biżuteryjna, artystka Grażyny Anety Ochowiak, Rafael Badziag – autor książki „Umysł Miliardera”, projektant sukienek i twórca stołu z drzewa orzechowego – Łukasz Previs, Full Mellow, Molas Clinic, Havas Warsaw, Mariusz Przybylski, VIVE TEXTILE RECYCLING, artystka Maja Dulkowska, prosecco od HENKELL FREIXENET, Paulina Jodestol, Stacja Zdrowie Normobaria w Chyliczkach koło Warszawy, artystka Paulina Maksjan, ArteMis Creation, SWEET HOME, projektantka Kasia Zapała, Mio Polska, Marka z Duszą, Krzysztof Łozowski, Susan Swimwear, NYCZ+Partners, Man Made The Cake, CAL Prawdziwe Drzwi.

Atrakcją wieczoru był pokaz mody projektantki, propagatorki zdrowego stylu życia, Pauliny Jodestol, która wierzy w moc kolorów. Podczas pokazu mody o marce i prezentowanej kolekcji opowiadała aktorka Laura Łącz. Co ciekawe, to to że modelki biorące udział w pokazie mody to wyjątkowe osobowości medialne: Agnieszka Wielgosz, Anna Powierza, Tatiana Sosna-Sarno, Sylwia Wysocka, Divine Kitenge-Martyńska, Magdalena Waligórska, Joanna Opieracz, Elżbieta Jeznach. O ich fryzury zadbali styliści z Atelier Frania, makijaże wykonały Urszula Olko i Justyna Diadik.

Kwiaciarnia Mokotowska 61 wykonała aranżacje florystyczne w przestrzeniach Warsaw Regent Hotel. Personelowi hotelu redakcja składa serdeczne podziękowania za profesjonalną obsługę i przepyszne menu.

 

Po zakończeniu części oficjalnej goście zostali zaproszeniu na bankiet wraz z cudną muzyką na żywo w wykonaniu Kate - Kasi Dąbrowskiej.

 

Książkę można zakupić pod linkiem:

  http://businesswomanshop.pl/index.php?id_product=16&controller=product&fbclid=IwAR2DmvSdhGnTqCLPyCiAKA6UjbAqulwa4K8JuYDJRJKn6Vdc-SfZEUSCNLo

 

 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz